Українські артисти влаштують концерт для відновлення Жовтневого палацу
Культура

Українські артисти влаштують концерт для відновлення Жовтневого палацу

Катерина Сліпченко, 18 листопада 2014 406 0
фото Марія Волкова
Ніч з 2 на 3 грудня, балерина на пуантах в захопленому мітингувальниками Жовтневому палаці

Благодійний концерт The Palace Must Go On! за участю українських артистів відбудеться в грудні в Києві. Його мета – зібрати кошти на відновлення столичного Міжнародного центру культури і мистецтв (МЦКМ), відомого також як Жовтневий палац. Про це повідомляє Cultprostir.

З грудня минулого року палац “брав участь” у подіях Майдану. У лютому він перебував в епіцентрі подій під час розстрілу Небесної сотні на вулиці Інститутській. Лише на початку осені МЦКМ залишив останній із протестувальників Майдану. З цього моменту адміністрація закладу намагається повернути його до повноцінного життя.

За твердженням організаторів концерту The Palace Must Go On!, на відновлення приміщення потрібно близько 1,5 млн. гривень. Сам палац зараз не може заробити ці кошти, оскільки через скасування намічених у ньому заходів втратив близько 7 млн. гривень. Адміністрація МЦКМ вимушено закрила дитячі гуртки, що працювали при центрі.

Концерт The Palace Must Go On!, який відбудеться 20 грудня в Жовтневому палаці, стане першою частиною проекту з допомоги закладу. У програмі візьмуть участь El Кравчук, Володимир Ткаченко, оперний співак Юрій Годо, солісти Національного академічного оркестру народних інструментів України, акапельний джазовий квінтет Beauty Band та інші колективи. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук