Українські держоблігації продаватимуть через аукціони Bloomberg

Поява українських облігацій на терміналах Bloomberg розширить кількість інвесторів, які зможуть інвестувати у держборг

ЕкономікаЮрій Братюк, 27 вересня1660

Міністерство фінансів та Національний банк України вирішили продавати облігації внутрішньої державної позики через систему електронних аукціонів Bloomberg. Про це 27 вересня повідомила прес-служба НБУ.

Як зазначають у Нацбанку, такий крок має полегшити доступ до українських боргових облігацій для іноземних інвесторів.

«Макроекономічна стабілізація та постійні зусилля з вдосконалення роботи первинного ринку державних облігацій в Україні сприяли рекордно великим інвестиціям з боку іноземних фондів в цьому році. Співпраця з Bloomberg — це наступний етап у впровадженні найкращих практик у розвитку українського ринку державних облігацій», — прокоментував рішення урядовий уповноважений з питань державного боргу Юрій Буца.

За його словами, після появи українських ОВДП на терміналах Bloomberg розширить кількість інвесторів, які зможуть інвестувати у державний борг.

Варто уточнити, що систему аукціонів Bloomberg використовується державними агенціями, центральними банками та фінансовими установами для проведення аукціонів в електронному вигляді, а учасники ринку відстежують ці аукціони та вносять заявки на купівлю.

Система забезпечує безпечне та захищене середовище для випуску та викупу боргових зобов’язань, а також для виконання інших операцій на відкритому ринку Платформа повністю інтегрована з даними, новинами, аналітикою та засобами зв’язку, доступними в терміналі. Система аукціонів Bloomberg використовується в більш ніж 30 країнах світу

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук