Український продюсер бореться з «артистами-зрадниками»

Український продюсер і композитор Олександр Ягольник вирішив боротися із  артистами, які, на його думку зраджують Україну, повідомляє ДеПо.

«Артистами-зрадниками» Ягольник назвав тих, хто їздить з гастролями в Росію та Крим, а також не бажає коментувати події на сході України.

Минулого тижня Ягольник написав листа в одну з рекламних компаній з вимогою демонтувати плакати з Ані Лорак, яка рекламує шоколад. Композитора послухали, рекламні плакати зникли.

Після цього Ягольник написав на своїй сторінці в соціальній мережі звернення до одного з київських ресторанів з закликом зняти портрет Таїсії Повалій з дошки пошани.

9 липня Ягольник опублікував на своїй сторінці у Facebook своєрідний маніфест, який назвав «Лист честі». Ягольник вважає, що музика є частиною інформаційної війни. Лист навіть має підзаголовок: «Спецоперація музика».  У листі він докладно пояснює, чому саме зараз українцям так важливо згуртуватися на всіх фронтах. Також продюсер розповідає про музику, як зброю і наводіть декілька фактів на підтвердження своїх слів.

«Українське суспільство завжди історично було багатополярним в думках і українці історично дуже музична нація - ця психологічна риса, яка державним секретом не є, природно, не залишилася без уваги ФСБ. Втім, в історії незалежної України це перша війна з часів нашої Незалежності, і саме тому своє ставлення до того, що вважати «зрадою», молода толерантна нація українців ще до кінця не виробила, не склала пазл», - зокрема йдеться у листі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук