Українські спортсмени завоювали дві бронзи на чемпіонаті Європи зі стрибків на батуті

СпортАндрій Стець, 16 квітня840
фото UEGymnastics
Переможці чоловічих командних змагань

Збірна України здобула дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи зі стрибків на батуті, який проходив з 12 по 15 квітня в Баку (Азербайджан). Про це повідомляється на сайті Національного олімпійського комітету.

У чоловічих командних змаганнях українці Антон Давиденко, Микола Просторів, Артем Савченко та Дмитро Собакар показали третій результат з результатом 171,380 бала.

Золото у білорусів (179,575), російська команда на другому місці (178,930).

Фото europeangymnastics

Також бронзова медаль у синхронних стрибках на батуті серед жінок у дуету Світлана Малькова та Наталія Москвіна з результатом 44,250 бала.

Золото виграли білоруські спортсменки (49.750), друге місце посіла пара з Азербайджану (47.00).

Наступний європейський чемпіонат зі стрибків на батуті відбудеться через два роки - в 2020 в Гетеборзі (Швеція).