Українські заробітчани за рік переслали додому майже $7,6 млрд

ЕкономікаІрина Данилів, 16 червня 201510960

Україна лідирує серед країн, у які мігранти з Європи, за підсумками 2014 року, надіслали найбільше грошей. Згідно з доповіддю Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку (IFAD), Україна посіла в цьому рейтингу перше місце, на другому – Польща, на третьому – Нігерія, повідомляє «Німецька хвиля».

Загалом мігранти, які проживають у Європі, протягом 2014 рік надіслали додому 109,4 млрд доларів у вигляді грошових переказів. Лідером з отримання грошових переказів виявилась Україна, яка отримала 7,59 млрд доларів. На другому місці - Польща, до якої переказали 7,47 млрд доларів. На третьому - Нігерія із 7,41 млрд доларів.

Доповідь IFAD ґрунтується на даних Світового банку. Які також показують звідки надсилають найбільше грошей. З’ясувалось, що найбільше у Європі мігранти надсилають грошей із Росії ($20,6 млрд), Великобританії ($17,1 млрд), Німеччини ($14 млрд), Франції ($10,5 млрд), Італії ($10,4 млрд) та Іспанії ($9,6 млрд). Кошти надіслані з цих країн разом складають 75% від загальної суми грошових переказів, відправлених із Європи.

Третину від загальної суми - $36,5 млрд - отримують країни Східної Європи, у тому числі Україна й Польща, а також країни Балтії та Балкан.

За даними українського Нацбанку, країнами Європи, із яких грошові надходження до України 2014 року були найбільшими, є Росія, Німеччина та Греція.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук