Український біатлоніст, який здав позитивну допінг-пробу, може повернутися до змагань

Спорт13 квітня 20161570
Український біатлоніст, який здав позитивну допінг-пробу, може повернутися до змагань
фото Biathlon.com.ua
Артем Тищенко

Українському біатлоністу Артему Тищенку, який здав позитивну допінг-пробу на мілдронат, можуть дозволити брати участь у міжнародних змагань, повідомляє офіційний сайт ФБУ.

Концентрація забороненого препарату мельдонію у допінг-пробі українця становить 0,6 мікрограма, що не перевищує нову норму WADA в 1 мікрограм.

У той же час, концентрація в пробі української біатлоністки Ольги Абрамової, яку також відсторонили від змагань за використання допінгу, перевищує норму. WADA продовжує дослідження препарату і рішення щодо української спортсменки ухвалять пізніше.

13 квітня Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) оприлюднило заяву, що вміст менше одного мікрограму мельдонію в допінг-пробі спортсмена, зданої до 1 березня 2016 року, є допустимим показником.

Розслідування WADA продовжиться щодо тих спортсменів, які самі зізналися в застосуванні мельдонію після 1 січня 2016 року, або концентрація речовини в їх крові перевищує 15 мікрограмів. Також від відповідальності не уникнуть атлети, у яких концентрація мельдонію в крові дорівнювала від 1 до 15 мікрограмамів на мілілітр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук