Український фільм з зони АТО просить підтримки

Український фільм з зони АТО просить підтримки

Творці короткометражного ігрового фільму «Міна» відзняли свою картину в зоні бойових дій на сході України. Тепер вони просять усіх небайдужих підтримати виробництво стрічки. Про це йдеться на сторінці проекту на сайті Biggggidea.com.

Режисером стрічки є Vofka Solovey, сценарій написав Алекс Гавриленко. Головні ролі зіграли Слава Ніконоров, Тетяна Кравченко та Юрій Яковлев-Суханов.

Автори переконані, що «інформаційні повідомлення не передають і частки тих емоцій і потрясінь, що вирують в епіцентрі конфлікту. Можливо, саме тому чимало людей у мирних містах України та Європи сприймає війну на Донбасі відсторонено та стримано, як щось далеке».

Фільм «Міна» - це спроба відображення дійсності через художню форму, яка завжди була зрозумілішою для глядача, вважають кінематографісти.

Зйомки завершено, фільму бракує грошей лише для пост-продакшену. Для цього потрібно ще 84 тисячі грн. Вже зібрано трохи більше 9 тис. грн.

Команда наголошує, що домовилась про підтримку фільму голлівудським продюсером Тонні Скоттом, який планує заявити стрічку на провідних кінофестивалях.

Нагадаємо, що Михайло Іллєнко також збирає кошти для завершення свого нового фільму «Толока».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук