Український фотохудожник став лауреатом премії Goslarer Kaiserring

Український фотохудожник став лауреатом премії Goslarer Kaiserring
фото Ізоляція
Борис Михайлов

Український фотохудожник Борис Михайлов став лауреатом міжнародної премії Goslarer Kaiserring 2015 року. Вручення премії відбулося 9 січня у місті Гослар. В оркомітеті Goslarer Kaiserring Бориса Михайлова назвали «одним із провідних хроністів радянського та пострадянського суспільства». Про це повідомляє Cultprostir.

Кайзерівська премія не має призового фонду, тим не менше вона вважається однією із найпрестижніших нагород у світі сучасного образотворчого мистецтва.

До складу журі входять впливові музейні діячі, куратори та мистецтвознавці, а серед колишніх лауреатів є чимало найвідоміших діячів сучасного образотворчого мистецтва.

Нагорода міста Гослар – це золотий перстень з аквамарином, на якому вирізьблено зображення німецького імператора Генриха ІV, на честь якого премію назвали «Кайзерівською».

Премію вручають з 1975 року. Її лауреатами були німецький художник і теоретик постмодернізму Йозеф Бойс, засновник відеоарту Нам Джун Пайк, московський концептуаліст Ілля Кабаков, американський кінематографіст Девід Лінч, творець серії експериментальних відеофільмів «Кремастер» Метью Барні та інші.

Фотограф Борис Михайлов − єдиний український художник, який мав виставку в нью-йоркському МоМА. Найбільш актуальною для нього є соціальна тема. Фотографії Михайлова регулярно з'являються на західних аукціонах. За останні два роки на торги виставлялося понад двох десятків творів цього митця.

Фотопроект Михайлова «Театр війскових дій. Другий акт. Антракт» взяли участь у «Маніфеста 10».

Минулого, 2014 року, саме Борис Михайлов очолив рейтинг найуспішніших українських художників від Forbes.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук