Український католицький університет збудує сучасну книгозбірню імені Андрея Шептицького

На території Українського католицького університету стартували роботи зі зведення першої за часів незалежності України Бібліотеки УКУ імені митрополита Андрея Шептицького.

Спільнота університету у соціальній мережі Facebook поділилася першими досягненнями будівничих.

Зараз чинна книгозбірня вишу є однією із провідних університетських бібліотек України, що спеціалізується в гуманітарній сфері. Головною її місією є надання членам української академічної спільноти зручного доступу до високоякісних сучасних академічних ресурсів. 

Бібліотека регулярно поповнюється найновішими науковими і навчальними виданнями з України та із закордону. На сьогодні книгозбірня УКУ налічує понад 100 тисяч монографій, декілька сот титулів періодичних видань, приблизно половина із яких – іноземними мовами (англійською, французькою, німецькою, італійською, польською та російською). Багато цінних наукових праць, що зберігаються у нашій бібліотеці, є унікальними і не представленими у жодній іншій з бібліотек України.

Усі ці літературні та наукові надбання будуть зосередженні у бібліотеці, яку зводять зараз.

Як повідомляв ZAXID.NET, 150-річчя з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького цьогоріч вперше відзначається на державному рівні, саме тому низка як духовних так і світських установ стараються долучитися до вшанування життя та поступу єпископа. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук