Діти із львівських інтернатів посадили сто дерев в ім'я Андрея Шептицького

Головні новини за 24.04Зореслава Губарь, 24 квітня 2015, 14:33 750 0

Вихованці львівської школи-інтернату №2 разом з дітьми з інших інтернатів посадили понад 100 фруктових дерев. Усі вони – фруктові. Сад вирішили посадити в ім'я Митрополита Андрея Шептицького, адже місто відзначає 150-річчя від дня його народження. Крім того, Андрей Шептицький за життя опікувався знедоленими дітьми, допомагав їм стати на ноги та віднайти свою дорогу в житті.

«Він сам дуже сильно любив дітей і надзвичайно багато для них робив, це видно з тих фотографій, які збереглися, з тих листів, які митрополит писав дітям і у відповідь діти писали митрополиту. Те, що він організовував їх, давав їм можливість навчатися, здобувати, по-перше, добру освіту, вчив також їх бути добрими людьми, робити добрі справи, причому сам показував приклад», – розповів капелан школи-інтернату №2 о. Роман Прокопець.

«Цей майданчик в нас давно пустував, ми довго думали, щоби тут мало бути, щоб воно насправді приносило користь дітям, і коли якраз почався рік митрополита Андрея Шептицького, ми зрозуміли, що нічого кращого не придумаємо, ніж посадити сад в його пам`ять», – додав директор школи-інтернату №2 Андрій Закалюк.

Доглядати за садом також допомагатимуть діти. Коли ж дерева, посаджені та вирощені власноруч, дадуть плоди, дітвора обов’язково з цього скористає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук