Український лоукостер SkyUp відклав старт польотів

Розпочати перельоти авіакомпанія раніше планувала у квітні

У SkyUp пояснили причину затримки з одержанням сертифікату експлуатанта

Українська приватна авіакомпанія SkyUp, яка анонсувала запуск своїх рейсів в квітні, не зможе почати польоти в зазначений час. Про це повідомляє Avianews.com.

Причиною затримки є відсутність сертифіката експлуатанта, без якого перевізник не може виконувати польоти. SkyUp планує отримати сертифікат експлуатанта в перший тиждень травня.

Також зміщення графіка початку польотів пов'язане з виконанням фінальних процедур щодо отримання льотної придатності на повітряні судна та сертифікаційних перевірок підприємства.

«Літаки проходять періодичне технічне обслуговування, і, на жаль, вихід повітряних суден з форм обслуговування затримується на кілька днів. Отже, зміщені графіки процедур перевірок самих літаків», — заявив директор SkyUp Євген Хайнацький.

SkyUp вже зареєструвала два літаки Boeing 737-800. Заплановано, що до кінця року флот авіакомпанії збільшиться до чотирьох літаків, а 2022 року — до 12 одиниць.

Раніше повідомлялося, що з квітня 2018 року національний авіаперевізник SkyUp почне виконувати чартерні рейси, а з травня – внутрішні та міжнародні регулярні рейси.

ТОВ «Авіакомпанія «Скайап» було зареєстровано в червні 2017 року Києві.

У SkyUp повідомляли, що вартість польоту буде формуватися за лоу-кост моделлю без багажу і додаткових послуг. Ціна буде залежати від напрямку і часу придбання квитків. Наприклад квиток з Києва до Одеси коштуватиме від 499 грн в один бік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук