Український «Сбербанк» планують продати за два місяці

ЕкономікаРоман Ганкевич, 2 червня 20178220
«Сбербанк» офіційно заявив про вихід з українського ринку у квітні 2017 року

Угода з продажу контрольного пакету акцій української «дочки» російського «Сбербанку» може бути закрита в найближчі два місяці. Про це заявив російському «Интерфаксу» один з покупців банку Саїд Гуцерієв.

За його словами, очікується фінальна версія угоди і якщо все піде правильно, то банк продадуть в найближчі 2 місяці. «Ми зараз робимо due diligence активу і паралельно працюємо з різними регуляторами для схвалення угоди і правильної структури, щоб вибудувати діалог з регуляторами, щоб структура угоди їх влаштовувала», - сказав Саїд Гуцерієв.

Як повідомлялося, «Сбербанк России» 27 березня оголосив про плани з продажу 100% акцій українського дочірнього банку консорціуму інвесторів. До нього увійдуть латвійський Norvik Banka, який належить бізнесменові Григорію Гусельникову, і білоруська приватна компанія, підконтрольна синові власника нафтової компанії «Русснефть» Михайла Гуцерієва Саїду. Російський «Сбербанк» при цьому офіційно заявив про вихід з українського ринку.

НБУ отримав перший пакет документів для погодження придбання 77,5% акцій ПАТ «Сбербанк» (Київ) 10 квітня. Документи подав громадянин Великої Британії та РФ Гуцерієв. Другий пакет документів, на купівлю 22,5% акцій ПАТ «Сбербанк», замість Norvik Banka 14 квітня подав громадянин Великої Британії та РФ Гусельников. «Сбербанк» раніше анонсував, що операцію буде закрито в першому півріччі 2017 року.

Українське ПАТ «Сбербанк» (раніше - ПАТ «Дочірній банк Сбербанку Росії», до цього - банк «НРБ») було засновано в 2001 році. Його єдиним власником є «Сбербанк России». За даними Нацбанку України, на 1 квітня 2017 року за розміром активів (42,873 млрд грн) він посідав сьоме місце серед 90 банків, що діяли в країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук