Український стартап розробив безпечну магнітну електророзетку

ЕкономікаАндрій Стець, 7 травня 20187910
Український стартап розробив безпечну магнітну електророзетку
фото Meredot
Розробка прототипу обійшлася творцям в 500 доларів, інвестицій вони не залучали

Стартап Meredot з Чернігова розробив розумну розетку, яка унеможливлює удари струмом і вміє працювати з Wi-Fi. Як повідомляє профільний ресурс MC Today, у Meredot немає електричних роз'ємів та примагнічується до розетки.

Головна перевага розумної розетки Meredot, за словами розробників, в тому, що технологія виключає ризик ураження електричним струмом і надає користувачам новий рівень комфорту використання. Вилка з легкістю підключається до точки живлення в важкодоступних місцях і під будь-яким кутом, а якщо користувач випадково зачепить шнур, то вона безпечно від'єднається від точки живлення.

Також її можна під’єднати до домашньої мережі Wi-Fi та керувати на відстані. Тоді не треба панікувати чи всі електричні пристрої було вимкнуто з розетки.

Розробники Meredot орієнтуються що їхній винахід буде потрібним не тільки в звичайних оселях, а й в громадських місцях – офісах, кафе, дитячих садках та школах тощо.

З цією технологією український стартап пройшов відбір в програму MassChallenge Israel 2018. Українці увійшли в число 55 фіналістів з більш ніж 500 проектів-учасників з усього світу, і на три місяці переїжджають в Єрусалим.

Розробка прототипу обійшлася творцям в 500 доларів, інвестицій вони не залучали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук