Українську компанію звинуватили в маніпуляціях на фондовому ринку США

ЕкономікаРоман Ганкевич, 13 березня 20179780
Українську компанію звинуватили в маніпуляціях на фондовому ринку США
фото NYSE
Протягом 5-ти років фірма здійснила «сотні тисяч» дій з маніпулювання цінами на фондовому ринку США

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) висунула звинувачення в маніпулюванні ринком брокерській фірмі Avalon FA LTD, яка працює в Україні. Про це йдеться в повідомленні SEC, пише «Інтерфакс-Україна».

Як відзначається, протягом п'яти років фірма здійснила «сотні тисяч» дій з маніпулювання цінами на фондовому ринку США. При цьому Avalon заробила понад $21 млн через використання схеми (так званого layering), коли заявки на купівлю та продаж виставляються, а потім відразу скасовуються, щоб стимулювати інших учасників торгів купувати і продавати папери з «штучними» цінами. Фірма рекламувала себе потенційним клієнтам в якості майданчика для таких операцій.

Крім того, Avalon отримала $7 млн у вигляді незаконного прибутку, ведучи купівлю-продаж акцій американських компаній з втратами, щоб маніпулювати цінами відповідних опціонів, з якими вона також здійснювала операції. Avalon, згідно з позовом, залучала до своїх операціями трейдерів у Східній Європі та Азії.

SEC пред'явила претензії також до заявленого власника Avalon Натана Файера, і Сергія Пустельника, який, як вважається, не розкривав відомості, що йому належить контрольний пакет акцій в Avalon.

Згідно з повідомленням SEC, доступ до ринку США забезпечувала для Avalon американська фірма Lek Securities. Позов поданий до суду Південного округу штату Нью-Йорк. За запитом SEC суд видав ордер на арешт активів Avalon.

До слова, компанія Avalon FA LTD створена в 2004 році і зареєстрована на Сейшелах і надає прямий доступ до торгів на світових фондових біржах. Крім трейдингу, фірма пропонує також послуги довірчого управління, забезпечуючи клієнтам прибутковість «до 40% річних».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук