Українці найчастіше обирають Іспанію для відкриття рахунків за кордоном

Також заможні українці полюбляють інвестувати у компанії з Великої Британїї

Чимало українців відкривають рахунки в іспанських банках

Серед українців, які отримали ліцензії на відкриття валютних рахунків за кордоном, кожен п’ятий планує відкрити рахунки в іспанських банках, за ними в цьому рейтингу – банки Німеччини, США, Литви, Кіпру та Швейцарії.

Майже половина (48%) індивідуальних ліцензій на вивезення валюти українці отримують для розміщення на закордонному особистому рахунку, ще 41% ліцензій беруться для купівлі цінних паперів провідних світових компаній, 5% – для купівлі закордонної нерухомості, 4% – на оплату страхування за кордоном, повідомила прес-служба «ПриватБанку».

Серед українців – інвесторів в акції провідних компаній та інші цінні папери – більше від половини замовляють ліцензії на інвестування коштів до Великої Британії. Також популярні інвестиції до таких країн, як Мальта, США та Кіпр.

А серед країн, нерухомість яких є найпривабливішою для українців, беззаперечними лідерами залишаються Іспанія, Грузія та Болгарія.

Нагадаємо, у лютому 2017 року Національний банк України переглянув підходи до ліцензування операцій фізичних осіб з розміщення коштів на закордонних рахунках і здійснення інвестицій за межі України.

Фізичні особи можуть розміщувати на зарубіжних рахунках іноземну валюту з джерелом походження за межами України без індивідуальних ліцензій НБУ завдяки коштам, що перебувають за межами України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук