Українці в Естонії зареєстрували компаній більше, ніж громадяни інших держав

СвітКатерина Чурилова, 18 грудня 20177070
В Естонії 99% всіх державних послуг можна отримати онлайн

Українці посідають третє місце за кількістю отриманих карт е-резидента в Естонії. Водночас громадяни України обіймають умовну першу сходинку за кількістю зареєстрованих юридичних осіб в Естонії — вже 314 українських компаній за допомогою карти е-резидента змінили прописку на естонську. Про це йдеться у статті газети «Дзеркало тижня».

Нині в департаменті поліції і прикордонної охорони цієї балтійської країни лежать понад 1600 заяв з проханням про е-резидентство від громадян України.

Зазначається, що при цьому Естонія не є податковим раєм і не конкурує з офшорами.

«Бізнес, який прийшов до Естонії з України, прагне не оптимізувати податки, а працювати і розвиватися в умовах стабільності і підтримки з боку держави», – зазначається в статті.

Карта е-резидента дає українцям повний доступ до всіх електронних державних послуг Естонії. Більшість осіб, які одержали карту е-резидента, не є представниками олігархату або великого бізнесу, в основній своїй масі це дрібний і середній бізнес, зокрема стартапи.

«Естонію називають «адміністративним офшором», оскільки 99% всіх державних послуг в країні можна отримати онлайн. Кожен житель Естонії має ID-карту, яка використовується для віддаленої ідентифікації та як засіб електронного цифрового підпису», – йдеться в статті.

Використання електронних державних послуг призвело до того, що в установах зникли черги, а всі процеси здійснюються в автоматичному режимі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук