Українці вибороли ще дві золоті медалі на третій день Універсіади

СпортІгор Саджениця, 22 серпня 20172190
Ірина Ромолданова принесла Україні золоту медаль Універсіади

На всесвітній Універсіаді, яка триває у китайському Тайбеї, українські спортсмени продовжують здобувати нагороди.

У фінал змагань з тхеквондо студентка Національного університету фізичного виховання та спорту Ірина Ромолданова перемога спортсменку з Кіпру – 5:3.

Згодом київський студент Дмитро Чучукало у фінальному поєдинку на турнірі рапіристів, обігравши японського фехтувальника – 15:14, став чемпіоном Універсіади-2017. У цих же змаганнях львівський студент Ростислав Герцик здобув бронзову нагороду.

Також рівненський студент Михайло Романчук, який до цього вже встиг стати чемпіоном Універсіади з плавання на дистанції 400 м вільним стилем, фінішував другим на дистанції 1,5 км вільним стилем.

До цього в третій день змагань (22 серпня) Олег Верняєв переміг зі спортивної гімнастики у багатоборстві, а Станіслав Олефірчик та Вікторія Ксарь стали другими у синхронних стрибках з триметрового трампліна.

Відтак станом на 16:45 год. (за київським часом) у студентської збірної України 5 золотих, 4 срібні та 4 бронзові нагороди.