Українці вибороли ще три нагороди на Юнацьких Олімпійських іграх

Зараз українці посідають 16 місце у загальному медальному рейтингу.

СпортЮрій Братюк, 15 жовтня 201814721

У понеділок, 15 жовтня, у восьмий день юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі, Україна виборола срібну і дві бронзові медалі.

Срібну нагороду здобув для України гімнаст Назар Чепурний. У фінальних змаганнях в опорному стрибку вихованець черкаської ДЮСШ «Олімпія» зайняв друге місце, заробивши оцінку 13.983, мінімально поступившись американцю Брендону Брайонісу (14.099).

У змаганнях з вільної боротьби, у ваговій категорії до 55 кілограм, киянин Владислав Остапенко в поєдинку за третє місце переміг Уссаму Ларібі з Алжиру з рахунком 10:0. Ще одну бронзову медаль виграв легкоатлет Олег Дорощук у стрибках у висоту, зупинившись на позначці 214 см.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, українська фехтувальниця Катерина Чорній стала дворазовою чемпіонкою Юнацьких Олімпійських ігор.