Українці зможуть офіційно працювати в Ізраїлі, підписана міжурядова угода

Першими в Ізраїлі чекають будівельників

Українці зможуть офіційно працювати в Ізраїлі, підписана міжурядова угода

Кабінет міністрів України і уряд Ізраїлю підписали угоду про тимчасове працевлаштування українських громадян в окремих галузях на ринку праці Ізраїлю і імплементаційний протокол «А» до угоди, що стосується будівельної галузі. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Це унікальна угода, яка дає тисячам українцям різних спеціальностей, зокрема будівельних спеціальностей, працювати в Ізраїлі, працювати на тих же умовах, як громадяни держави Ізраїль з відповідним соціальним забезпеченням, що відповідає медичним страхуванням», – заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін після підписання угоди.

Він зазначив, що угода передбачає обмін технологіями і досвідом.

«Я дуже сподіваюся, що ратифікація відбудеться в короткий проміжок часу», – додав Клімкін.

У свою чергу, посол Ізраїлю в Україні Еліа Білоцерківський зазначив, що після підписання цієї угоди і протоколу до неї можна буде перейти до підготовки документів, які дозволять працювати в Ізраїлі українським громадянам з іншими спеціальностями.

Він зазначив, що Ізраїль буде радий бачити українських будівельників.

Посол також сказав, що в наступному місяці Україна і Ізраїль приступають до третього раунду переговорів про створення зони вільної торгівлі між двома країнами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук