Українців вчитимуть програмуванню за кошти Джорджа Сороса

ЕкономікаІрина Данилів, 6 травня 20168470
Українців вчитимуть програмуванню за кошти Джорджа Сороса
Джордж Сорос

З ініціативи Джорджа Сороса міжнародний фонд «Відродження» підтримав всеукраїнський освітній проект Technology Nation, що з березня 2016 року реалізовується фондом BrainBasket, повідомляє спеціалізоване видання AIN.

На даний момент у фонді не озвучують суму гранту, директор фонду BrainBasket пояснив журналістам видання, що деталі фінансування тримають в секреті через відповідну домовленість з «Відродженням». На сайті організації також на даний момент немає подробиць проекту.

Нагадаємо з 1 березня в Україні стартував проект Technology Nation, який передбачає безкоштовне навчання основ програмування. Насамперед проект розрахований на людей з вищою, але не пов’язаною з IT освітою, тих, хто хоче змінити сферу діяльності. При відборі перевагу надають людям з маленькими дітьми, мешканцям регіонів, де менше можливості пройти навчання, ветеранам АТО, переселенцям. На першому етапі проекту буде 22 групи (22 міста) по 15 осіб. Загалом планується, зо за рік  навчання пройдуть щонайменше 10 тисяч осіб.

Фонд BrainBasket, який реалізує даний проект, заснований у квітні 2014 року ініціативною групою провідних українських ІТ-компаній за участі представників Міністерства економіки України. Його мета - розвитком освітнього ринку в ІТ-галузі.

Отримані від Джоджа Сороса кошти, в BrainBasket в першу чергу планують направити на доукомплектування 25 навчальних хабів в найбільших містах країни.

«Фінансування ми плануємо направити на переобладнання бібліотек під навчальні класи: обладнання хабів комп'ютерною технікою - комп'ютерами, Інтернетом, дошками, проекторами. Крім цього, грант дозволить відкрити більше хабів, і в кожному з них з'явиться можливість вести кілька навчальних груп одночасно», - розповів директор фонду Володимир Люлька.

Крім того, фінансування буде спрямовано на створення зарплатного фонду для менторів та на фінансовий бонус за успішний випуск навчальної групи. Така додаткова мотивація для менторів, які до цього часу працювали безкоштовно як волонтери, повинна прискорити процес навчання в Technology Nation. Також в рамках проекту планують доопрацювати навчальну програму і ввести додаткові навчальні блоки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук