Українцям дозволили перераховувати валюту за кордон на підставі е-ліцензій

Впродовж року дозволено перераховувати валюти до 50 тис. доларів США

Національний банк України від 3 липня 2017 року запроваджує видачу українцям валютних ліцензій в електронній формі для перерахування валюти за кордон. Про це йдеться на сайті НБУ.

Як повідомляється, фізичні особи (крім підприємців) зможуть отримувати електронні індивідуальні ліцензії на перерахування іноземної валюти за кордон для здійснення окремих валютних операцій через уповноважені банки.

Зазначається, що на підставі е-ліцензій фізична особа зможе протягом одного календарного року перерахувати іноземну валюту за кордон на загальну суму до 50 тис. доларів США (в еквіваленті).

Скористатися е-ліцензіями в межах встановленого ліміту фізичні особи зможуть для здійснення трьох видів валютних операцій: для інвестицій за кордон, з розміщення коштів на власних рахунках за межами України, з метою виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

Для надання е-ліцензій та збору інформації про використання встановленого ліміту Національний банк запроваджує автоматизовану інформаційну системи «Реєстр індивідуальних ліцензій на здійснення фізичними особами валютних операцій».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук