Укргазпромбанк придбала арабська компанія Primestar Energy

Укргазпромбанк придбала арабська компанія Primestar Energy

Компанія Primestar Energy FZE (Дубаї, ОАЕ) придбала 100% акцій неплатоспроможного «Укргазпромбанку» (Київ). Про це повідомили у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.

«7 серпня Фонд гарантування вкладів продав неплатоспроможний «Укргазпромбанк» інвестору, юридичній особі Primestar Energy в цілому, включаючи зобов’язання перед вкладниками і кредиторами», – йдеться в повідомленні.

Для контролю за процесом виконання інвестором умов договору купівлі-продажу акцій, Фонд призначив куратором банку провідного економіста-аналітика відділу впровадження планів врегулювання неплатоспроможності банків департаменту впровадження планів врегулювання і управління активами неплатоспроможних банків Вікторію Степанець.

Після здійснення інвестором даних заходів Національним банком буде проведена перевірка діяльності банку, після закінчення якої почнуться виплати вкладникам.

«Всі вкладники, включаючи юридичних осіб, та фізичних осіб, чиї вклади перевищують 200 тис. грн, матимуть можливість повернути свої вклади у визначені договорами терміни, але не раніше завершення процедури приведення банку до вимог банківського законодавства України», – заявили у Фонді.

Нагадаємо, 8 квітня Фонд гарантування вкладів ввів в Укргазпромбанк тимчасову адміністрацію на три місяці. У липні Антимонопольний комітет дозволив компанії Primestar Energy FZE купити понад 50% «Укргазпромбанку».

Зазначимо, компанії групи Primestar здійснюють діяльність із управління корпоративними правами, а також діяльність у сфері сировинних матеріалів для гідроелектричної, газової промисловості та електропромисловості в усьому світі, що включає також торгівлю вугіллям, сирою нафтою, сталлю, сировинними матеріалами для електростанцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук