Укргазвидобування отримало шість ліцензій на видобуток газу на Львівщині та Рівненщині

Львівська обласна рада на початку червня схвалила надання державній компанії «Укргазвидобування» п'яти спеціальних дозволів на користування надрами загальною площею 2,332 км2, а Рівненська облрада погодила один спецдозвіл на видобуток, площею 497 км2.

«Ми раді рішенню обласних рад Львівщини і Рівненщини, оскільки це дозволить УГВ активно вести пошукові роботи, бурити нові свердловини і істотно нарощувати видобуток газу, працюючи на досягнення енергонезалежності нашої держави. Крім того, наша співпраця з облрадами означає додаткові надходження коштів від ренти в місцеві бюджети. А це нові робочі місця, розвиток економіки і соціальної інфраструктури в регіонах», – зазначив голова компанії Олег Прохоренко у вівторок, 6 червня.

До слова, в кінці квітня Полтавська облрада відмовила УГВ у погодженні десятьох спецдозволів на розробку вуглеводнів. За інформацією держкомпанії, за останні два роки вона не отримала жодного погодження на розробку родовищ від Полтавської облради.

УГВ в 2016 році збільшило видобуток газу на 0,5% (0,077 млрд м3) у порівнянні з 2015 роком – до 14,605 млрд3. М, а продаж видобутого газу для подальшої реалізації населенню зріс на 1,4% (на 0,184 млрд м3) – до 13,002 млрд м3. У 2017 році УГВ планує досягти планки з видобутку газу в обсязі 15 млрд м3, наростивши його виробництво на 0,4-0,6 млрд м3.

«Укргазвидобування», 100% акцій якого належить НАК «Нафтогаз України», є найбільшою газодобувної компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук