«Укрнафта» припинила видобувати нафту і газ на трьох родовищах

ЕкономікаОксана Руда, 12 лютого 20163430

ПАТ «Укрнафта» припинила видобуток нафти і газу на Юр'ївському, Голубовском і Лопушнянському родовищах у зв'язку з відкликанням ліцензій. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

«Це вимушене рішення про припинення видобутку на трьох родовищах, ПАТ «Укрнафта» є безпрецедентним для компанії. Припинення видобутку спричинить за собою незворотні наслідки – значні витрати на фінансування заходів з консервації свердловин, а можливо, спричинить їх фізичну ліквідацію, а також рекультивацію земель, виникнення ризиків екологічного характеру, порушення умов розробки родовищ вуглеводнів та інші», – заявив голова правління компанії Марк Роллінс.

У зв'язку з цим компанія звернулася до державної служби геології та надр України з проханням про скасування цього рішення, а також до уряду з проханням втрутитися в ситуацію.

Зазначено, що зараз «Укрнафта» дає щомісяця приблизно 125 тисяч тонн нафти, 11 тисяч тонн скрапленого газу і 110 млн куб. природного газу.

Нагадаємо, що ПАТ «Укрнафта» це – українська нафтовидобувна компанія, 50% акцій якої належить державній НАК Нафтогаз України, а близько 42% - групі компаній «Приват» Ігоря Коломойського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук