«Укрнафта» зупинила видобуток на Заводівському родовищі Львівщині

«Укрнафта» зупинила видобуток на Заводівському родовищі Львівщині
фото УНІАН
У компанії наголошують, що робітники,котрі обслуговують свердловини, залишаться без роботи

ПАТ «Укрнафта» припинила видобуток нафти і газу на Заводівському родовищі Львівської області. Як повідомила прес-служба компанії, процес зупинено у зв’язку із відмовою Державної служби геології і надр продовжити ліцензію на це родовище.

Як зазначили в «Укрнафті», вони вчасно і в повному обсязі подали документи для продовження дії дев’яти спецдозволів.

«Термін дії ліцензії на Заводівське родовище спилив 31 березня. У зв'язку з припиненням роботи, компанія прогнозує втрату 67 млн грн доходу від реалізації, а втрати державного бюджету тільки від рентних платежів прогнозуються на рівні 20 млн грн. на рік», – зазначили в «Укрнафті».

У компанії також зазначили, що витрати на консервацію свердловин становитимуть 10 млн грн, а робітники,котрі обслуговують свердловини, залишаться без роботи.

«Держгеонадра відмовляється продовжувати ліцензії, посилаючись на наявність податкового боргу «Укрнафти». Водночас служба ігнорує судове рішення, яке вступило у законну силу, відповідно до якого наявність податкового боргу не є законною підставою для відмови у видачі або продовженні ліцензії. На думку компанії, такі дії є незаконними, тому «Укрнафта» звернулася до суду для захисту своїх інтересів», – наголосили в приватній компанії.

В «Укрнафті» зазначили, що їхні структурі одиниці, що працюють у Львівській області, 2016 року сплатили до бюджетів різних рівнів понад 480 млн грн.

До слова, НАК «Нафтогаз України» належить 50% + 1 акція «Укрнафти», групі «Приват» – близько 42% акцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук