«Укроборонпром» назвав продаж Мін’юстом «Миколаївського суднозаводу» незаконним

Підприємство продають через сформовані на ньому зарплатні борги

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 квітня 20181790

Державний концерн «Укроборонпром» назвав незаконним виставлення на продаж виконавчою службою Міністерства юстиції «Миколаївського суднобудівного заводу», який входить до складу концерну. Сам завод вже звернувся з цього приводу до прокуратури та готує судовий позов.

Як повідомила прес-служба «Укроборонпрому», такі торги не відповідають вимогам законодавства.

«У відповідності до постанови Кабінету міністрів України №83 від 04.03.2015 року, ДП “Миколаївський суднобудівний завод” включено до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. В цей же час, у відповідності до положень законів України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” та “Про управління об’єктами державної власності”, майно підприємства, яке не підлягає приватизації, не може бути відчужене або вилучене без проведення спеціальних юридичних процедур», – пояснили в «Укроборонпрому».

У зв’язку з цим «Миколаївський суднобудівний завод» звернувся до Військової прокуратури Миколаївського гарнізону Південного регіону України з проханням захистити інтереси держави. Також завод готує документи для звернення до суду з метою визнання дій виконавчої служби неправомірними та недопущення відчуження майна.

«Майно, виставлене (на продаж) Державною виконавчою службою України, є частиною постійного технологічного процесу. Його відчуження призведе до неможливості виконання підприємством всіх запланованих робіт, в тому числі, ремонту кораблів ВМС України, що є запорукою розвитку підприємства та дасть можливість розрахуватись з боргами по заробітній платні», – наголосили в «Укроборонпромі».

Нагадаємо, завод виставили на аукціон кілька днів тому. Через зарплатні борги в понад 30 млн грн підприємство продають за стартовою ціною 52 млн грн. Сам аукціон запланований на 21 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук