«Укрпошта» анонсувала підвищення тарифів на доставку преси з початку 2020 року

В «Укрпошті» вважають, що зміна тарифів має забезпечити мінімальну рентабельність надання цієї послуги

Із 1 січня 2020 року тарифи на доставку періодичних друкованих видань за передплатою через «Укрпошту» зростуть в середньому на 12%-15%. Про це повідомили в прес-службі «Укрпошти».

«Для забезпечення мінімального рівня собівартості та стабільної роботи національного поштового оператора тариф зміниться в середньому на 12%-15%», - наголосили в компанії.

Як повідомляється, Міністерство інфраструктури вже оприлюднило проект наказу про зміну тарифів на приймання та доставку періодичних друкованих видань за передплатою через «Укрпошту».

Серед причин зростання тарифу в компанії назвали падіння тиражів друкованої преси, які, як прогнозує «Укрпошта», й надалі падатимуть через цифровізацію та скорочення кількості жителів країни, особливо жителів сіл, які є основними передплатниками. Однак у компанії пообіцяли робити все можливе, аби їх утримати.

«Запускається онлайн передплата, надаються знижки, працює мотивація для співробітників, посилюється контроль якості. Однак тарифи будуть зростати із збільшенням зарплати співробітників, бо ці витрати не має на кого перекласти», - заявили у компанії.

В «Укрпошті» зазначили, що компанія не має держпідтримки на доставку преси. Тож зміна тарифів, вважають у компанії, має забезпечити мінімальну рентабельність надання цієї послуги.

Наступного року на збільшення витрат «Укрпошти» і зростання собівартості доставки друкованих ЗМІ істотно вплине й низка чинників: очікуване збільшення розміру мінімальної зарплати, зростання на рівні 9% індексу цін виробників, роботи яких використовує «Укрпошта» для надання послуг поштового зв’язку.

Окрім цього, на збільшення витрат вплине також інфляція, підвищення вартості оренди приміщень, зростання цін на паливно-мастильні матеріали, електроенергію, опалення та інші комунальні послуги.

Зазначимо, що «Укрпошта» доставляє друковані видання до 30 тисяч населених пунктів України. У доставці періодичних видань задіяні майже 31 тис. листонош та близько 3 тис.одиниць автотранспорту. Перевезення пошти та друкованих видань проводиться на понад 3,1 тис. поштових маршрутів загальною протяжністю понад 311,8 тис. км. Вартість послуг із розповсюдження періодичного друкованого видання за передплатою становить у середньому 20% від загальної вартості видання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук