«Укрпошта» почала суттєво підвищувати зарплати своїм працівникам

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 1 листопада 201728052
«Укрпошта» почала суттєво підвищувати зарплати своїм працівникам

З 1 листопада державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» розпочало поетапне підвищення заробітних плат працівникам підприємства до рівня ринкових, повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, процес підвищення заробітних плат розпочнеться з відділень поштового зв’язку, розташованих у містах-мільйонниках та обласних центрах.

«Операторам поштового зв’язку, котрі працюють у таких відділеннях, буде підвищено ставку майже вдвічі – до 7,5 тис. гривень. Начальникам та заступникам відділень поштового зв’язку – приблизно в 2,5 рази, до 14,5 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

В компанії уточнили, що насамперед заробітна плата буде підвищена тим начальникам відділень поштового зв’язку та їхнім заступникам, які показали відмінні результати під час проведення моніторингу рівня управлінських навичок керівного складу об’єктів поштового зв’язку. Всі інші отримають підвищені оклади за результатами моніторингу рівня їхніх управлінських навичок.

«Такого глобального підвищення зарплат виробничому персоналу компанії не відбувалось протягом багатьох років, Укрпошта традиційно залишалась у списку підприємств з найнижчими заробітними платами. Будуючи сучасну клієнтоорієнтовану компанію, необхідно інвестувати не лише в техніку чи автотранспорт, важливо створити дієву систему мотивації та забезпечити ринковий рівень зарплат її працівникам», – зазначив виконуач обов’язків генерального директора «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Розроблена програма передбачає подальше поетапне підвищення заробітних плат іншим категоріям працівників по всій країні протягом 2018 року.

До слова, з 1 січня 2018 року «Укрпошта» знизить тарифи на універсальні послуги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук