«Укрпошта» шукає гендиректора

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 8 вересня 20153890

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський прийняв рішення про оголошення конкурсного відбору для заміщення вакантної посади генерального директора Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта», як особливо важливого для економіки підприємства.

Як повідомила прес-служба міністерства у вівторок, відповідний наказ підписаний 7 вересня.

Конкурс відбудеться у відповідності з порядком проведення відбору керівників особливо важливих для економіки підприємств.

«Основні його відмінності в тому, що кваліфікаційні вимоги до кандидатів затверджує комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств Мінекономрозвитку; постійно діюча комісія Мінінфраструктури після заслуховування конкурсних пропозицій відбирає від двох до п'яти фіналістів, кандидатури яких передає комітету з призначень Мінекономрозвитку, який після розгляду на своєму засіданні обирає переможця», – йдеться у повідомленні.

За новими правилами, розкриття документів і захист конкурсних пропозицій відбувається відразу, на одному засіданні комісії. Оголошення про проведення конкурсу разом з кваліфікаційними вимогами до кандидатів і матеріалами для підготовки пропозицій буде опубліковано на офіційному сайті Міністерства інфраструктури протягом 10 днів після затвердження кваліфікаційних вимог до претендентів комітетом з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств Мінекономрозвитку.

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 21 календарного дня після опублікування оголошення.

Кабінет міністрів 17 липня розпорядився реорганізувати «Укрпошту» в публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належить державі і не підлягає відчуженню. Умовою створення ПАТ є збереження попереднього профілю діяльності підприємства.

Уряд також доручив Міністерству інфраструктури вжити в установленому порядку заходів, пов'язаних з реалізацією цього розпорядження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук