«Укрспирт» запустить на Львівщині ще три заводи

Державний монополіст на ринку етилового спирту підприємство «Укрспирт» планує в березні запустити у Львівській області три спиртозаводи, повідомив в. о. директора компанії Роман Іванюк.

«Ми готуємо до запуску ще три підприємства у Львівській області з 1 березня. Одне з них буде працювати на експорт, два – на внутрішній ринок», – зазначив він, інформує УНІАН.

За його словами, зараз на Львівщині вже працює два спиртзаводи – Сторонибабський і Струтинський. Рава-Руський спиртзавод, який працював донедавна, зупинений у зв'язку з високою собівартістю виробництва на ньому.

Що стосується кадрових перестановок на заводах Львівщини, то їх, за словами Іванюка, поки практично не було. Тому для того, щоб виявити неефективних керівників спиртзаводів, «Укрспирт» має намір провести атестацію менеджерів.

«Керівники всіх підприємств були при комусь призначені. За такою логікою, ми повинні були прийти і всіх звільнити. Але ми ж працюємо в законодавчому полі. Тому спробуємо зробити атестацію», – сказав він.

При цьому керівництво «Укрспирту» надало ревізорам компанії можливість перевіряти роботу спиртзаводів без попередження в будь-який час.

«Зараз ми видали наказ, згідно з яким ревізори компанії «Укрспирт» можуть заходити в будь-який момент, в будь-яку годину дня і ночі на будь-яке підприємство. Тому якщо хтось попадеться, то це кримінальна стаття», – наголосив Іванюк.

ДП «Укрспирт» у Львівській області належать дев’ять спиртзаводів.

Довідка. ДП «Укрспирт» було створено на базі однойменного концерну 2010 року. До його складу повинні були увійти 76 спиртзаводів, однак поки що на баланс підприємства передано 41 завод. Кабінет Міністрів України виступає за приватизацію «Укрспирту».

«Укрспирт» 2014 року скоротив виробництво на 20,3% порівняно з 2013-м – до 14,5 млн декалітрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук