Навколо спиртзаводу у Раві-Руській розгорівся скандал

На керівництво Рава-Руського спиртзаводу, що на Львівщині, тиснуть екс-голова Жовківської райдержадміністрації Степан Ціолковський та ВО «Свобода», оскільки хочуть повернути підприємство у своє підпорядкування. Про це повідомляється в прес-релізі Рава-Руської міськради.

Йдеться про те, що в понеділок, 14 липня, біля стін підприємства, як інформували ЗМІ, відбувся пікет місцевих мешканців, які вимагали допустити на територію підприємства інспекторів екологічної інспекції для вивчення ситуації навколо утилізації відходів виробництва.

Своєю чергою, у Рава-Руській міськраді цю акцію протесту називають спланованою, «організованою певною політичною силою в інтересах окремих зацікавлених у контролі над підприємством осіб». «За дивним збігом обставин про пікет не знав ніхто ні з працівників заводу, ні з влади міста, ні з самих мешканців Рави-Руської. Аж раптом сюди приїхали дві знімальні групи телеканалів, міліція, екологічна інспекція, депутат Львівської обласної ради та голова Жовківської РДА. Останні представляють ВО «Свобода», – зазначила міський голова Рави-Руської Ірина Верещук.

Крім того, зауважено в повідомленні, серед мешканців міста, які нібито пікетували завод, можна було помітити чимало місцевих «свободівців», серед яких депутат Рава-Руської міськради та рідний брат голови цієї фракції.

Зазначено також, що напередодні начебто «пікету мешканців Рави-Руської» відбулися збори громадян за участю представників спиртзаводу, екологічної інспекції, міської влади, на яких було вислухано скарги громади, обговорено ситуацію з диверсією на очисних спорудах Рава-Руського спиртзаводу і було домовлено про вироблення спільної стратегії та дій, які не дозволили б закрити підприємство, покращили екологічну ситуацію і захистили керівника заводу під тиску з метою його звільнення. І, як запевняють у Рава-Руській міськраді, ніхто про жодні акції протесту не говорив.

«Спиртзавод і його теперішнє керівництво хочуть показати у поганому світлі. У мене є глибоке переконання в тому, що такі скандали і надалі вигідні колишньому керівнику спиртзаводу і голові Жовківської РДА Степанові Ціолковському, який хоче якщо не сам повернутися на підприємство, то аби ним керували підконтрольні йому особи», – переконана міський голова Рави-Руської Ірина Верещук.

Відтак вона додала, що раніше «це робилося шляхом кадрових призначень, а тепер це вже дійшло до диверсій та тиску з боку адмінресурсу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук