«Укртелекому» дозволили підвищити тарифи

ЕкономікаАндрій Стець, 28 листопада 20175401
З 1 січня 2018 року всіх абонентів може очікувати підвищення абонплати за стаціонарний телефон

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації ухвалила рішення про підвищення тарифів на фіксовану телефонію в середньому на 8,3%. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Згідно з документом, який тепер буде направлений на реєстрацію до Мін'юсту, для населення в місті тарифи можуть збільшитися на 7,1%, а в селі - на 16%, для бюджетних установ в місті - 9%, в селі - 27%.

«Ці зміни обумовлені економічною ситуацією, і дозволять оператору наблизити вартість послуг до рівня собівартості», - прокоментував це рішення директор з корпоративних комунікацій «Укртелекому» Михайло Шуранов.

Він нагадав, що востаннє підвищення граничних тарифів в середньому на 5-11% було здійснено з 1 січня 2017 року і базувалося на собівартості послуг 4-го кварталу 2015 року.

Крім того, число абонентів фіксованого зв'язку «Укртелекому» в місті в 2016 році знизилося на 11%, а в селі - на 20%, а в першому півріччі 2017 року - відповідно ще на 11% і 7%.

«Зараз діє розмір граничних тарифів на фіксовану телефонію нижче собівартості надання послуги. Для домашніх користувачів вартість граничних тарифів для абонентів, що проживають в містах, збільшиться на 3 грн, а для абонентів, які проживають в селі - на 5 грн», – сказав він.

Зазначимо, що «Укртелеком» в першому півріччі 2017 року отримав чистий прибуток 355,3 млн грн, що майже в два рази перевищує показник за аналогічний період 2016 року. Чистий дохід ПАТ за звітний період зменшився на 1,5% – до 3,154 млрд грн.

Як інформував ZAXID.NET, 1 жовтня «Укртелеком» підвищив вартість деяких тарифних планів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук