«Укрзалізниця» взяла участь у створенні масштабного міжнародного транспортного коридору

ЕкономікаАндрій Стець, 8 вересня 20178360
«Укрзалізниця» готова вирішити технічні питання для забезпечення конкурентоспроможності нового транспортного маршруту

Керівники залізниць п'яти країн: України, Ірану, Азербайджану, Грузії та Польщі 7 вересня в Одесі взяли участь в засіданні Координаційного комітету з розвитку міжнародного транспортного маршруту Південь - Захід. Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниці».

Як розповіли у відомстві, проект з розвитку маршруту передбачає організацію контейнерних вантажоперевезень з Індії/країн Перської затоки через Іран, Азербайджан, Грузію, Україну, Польщу до країн ЄС і назад.

Крім того, в. о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов і голова Азербайджанських залізниць Джавід Гурбанов обговорили перспективи розвитку даного транспортного маршруту.

Кравцов зазначив, що українське підприємство готове забезпечити комфортні тарифні умови для перевезення за цим маршрутом, а також вирішити всі технічні питання для забезпечення його конкурентоспроможності.

У свою чергу Гурбанов зазначив, що Південь - Захід - це стратегічний маршрут, і повідомив, що для його перспективного розвитку Азербайджан зацікавлений у добудові залізничної ділянки від Астани до станції Рашт.

Зазначимо, на початку літа стало відомо, що залізниці України, Азербайджану, Грузії, Ірану та Польщі планують створити новий транспортний коридор Південь-Захід, який сполучає Перську затоку та Чорне море

Цей маршрут коротший більш ніж на 1 тис. кілометрів іншого сухопутного коридору через територію Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук