«Укрзалізницю» оцінили в ₴245 млрд

ЕкономікаО.Г., 2 вересня 20154270

Аудиторська компанія Deloitte оцінила вартість «Укрзалізниці» у ₴245 млрд.  грн.  Про це повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, пише Insider.

«За результатами незалежної оцінки, яку провела компанія Deloitte, оцінка «Укрзалізниці» на сьогоднішній день дорівнює приблизно 245 млрд грн», – сказав Пивоварський.

Міністр інфраструктури відзначив, що таку оцінку підтвердили також фахівці Фонду державного майна.

«Це по ринковій вартості. Якщо взяти відновлювану вартість, то це – 1,2 трлн грн», – додав міністр, зазначивши, що на розмір ринкової оцінки компанії вплинула значна зношеність її матеріальних активів.

За словами голови Мінінфраструктури, у відновлюваному вимірі вартість «Укрзалізниці» є співставною з оцінкою вартості німецької Deutche Bahn.

Пивоварський уточнив, що оцінка «Укрзалізниці» може бути вищою, оскільки майно компанії в окупованому Криму та в підконтрольних проросійським бойовикам районах Донбасу оцінювалося за балансовою вартістю.

Водночас прем’єр-міністр Арсеній Яценюк зауважив, що в ході попередньої оцінки вартості «Укрзалізниці», яка проводилась до часів діючого уряду, компанію оцінили ₴74 млрд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук