УКУ очолив рейтинг вишів з найбільшим середнім балом ЗНО при вступі

Третій рік поспіль Український католицький університет є першим у рейтингу «Бал ЗНО на контракт» при вступі

Студенти, які вступили на навчання на контракт в УКУ мають найвищий бал ЗНО в Україні

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» склала рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього балу ЗНО абітурієнтів, яких в 2019 році було зараховано до вишів на навчання за кошти (контракт). Таким чином перше місце отримав Український католицький університет.

Середній бал вступника на бакалаврські програми на контракт в УКУ у 2019 році склав 183,72 бали. На другому місці у цьому рейтингу українських вишів – Києво-Могилянська академія, яка відстає від УКУ на більш ніж 9 балів, із результатом 173,99.

УКУ вже втретє очолив рейтинг закладів вищої освіти за балом сертифікатів ЗНО абітурієнтів. Під час вступної кампанії 2018 вступники УКУ показали середній результат ЗНО у 181,4 бали. Знову ж таки випередивши у загальноукраїнському рейтингу провідні виші – Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

«Ми розуміємо, що найкращі студенти до нас вже вступають – і цей рейтинг вчергове підтверджує цю тезу. Та коли сильні студенти опиняються в аудиторії, це може стати серйозним викликом для викладачів. Наші викладачі готові до цих викликів, та аналіз та покращення студентського досвіду є одними з ключових завдань частини «Найкращі викладачі для найкращих студентів» у Стратегії 2025», – розповіла проректорка з науково-педагогічної роботи УКУ Софія Опацька.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук