«Універсал Банк» увійшов до групи «ТАС» Сергія Тігіпка

Група «TAС» і Eurobank Group оголосили про завершення угоди щодо купівлі-продажу «Універсал Банку»: придбання групою «ТАС» дочірнього банку міжнародної групи. Про це йдеться в офіційному повідомленні групи «ТАС».

Зазначено, що завершення угоди відбулося після отримання усіх необхідних дозволів від регулюючих органів – Антимонопольного комітету та Національного банку України.

«Укладена угода відповідає і стратегічному плану розвитку Eurobank Group та її прагненню сконцентруватися на конкретних ринках, де вона працює», – йдеться у повідомленні.

«Також дане рішення відповідає плану реструктуризації групи, який погоджено з Європейською комісією та відповідно імплементується. Угода не вплине на капітал групи», – сказано у повідомленні.

«Інвестиції в ПАТ «Універсал Банк» — це насамперед інвестиції у подальший розвиток фінансового напряму групи «ТАС» та нові інноваційно-технологічні можливості банківського обслуговування. Ми збережемо високий рівень сервісу та забезпечимо всю необхідну підтримку банку. Професіоналізм працівників ПАТ «Універсал Банк» та його клієнтська база дозволять нам у подальшому підвищити рівень та якість банківських послуг, а також активно розвивати мережу філіалів, спрощуючи доступ українців до фінансових продуктів і послуг», – прокоментував власник групи «ТАС», голова правління «ТАСКОМБАНКу» Сергій Тігіпко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук