УПЛ і Першу лігу об'єднають під егідою єдиної футбольної організації

СпортАндрій Стець, 20 червня 20177890
УПЛ і Першу лігу об'єднають під егідою єдиної футбольної організації
фото UA-Football
Голова ФФУ Андрій Павелко

Виконком ФФУ затвердив проект масштабної реформи українського клубного футболу, яка зачепить як професійні ліги, так і аматорів. Про це розповів після засідання виконкому ФФУ голова організації Андрій Павелко, інформує «Sport Arena».

За його словами, Українська прем’єр ліга та Перша ліга будуть об'єднані під егідою однієї організації, тоді як на базі Другої ліги і аматорського чемпіонату буде створена нова напівпрофесійна ліга.

«Було вирішено реформувати професійний і аматорський футбол з сезону-2018/19. До 1 січня 2018 року робоча група, що складалася з представників УПЛ, ФФУ, ПФЛ і наших партнерів, розробить всі регламентні документи і концепцію всіх турнірів», – розповів Павелко.

За його словами, аматорський чемпіонат було запропоновано назвати напівпрофесійною Національною футбольною лігою. Як очікується, тут клуби та гравці отримають змогу укладати професійні контракти.

«Також було вирішено об'єднати УПЛ і Першу лігу в єдине ціле як організації, а з другої ліги зробити вищезгаданий аматорський чемпіонат, який розділити на 4 зони. Це робиться для зручності та економії клубами коштів на переїздах. Для команд це дуже велике навантаження в логістиці», – розповів Павелко.

Зазначимо, що з моменту створення чемпіонату України з футболу в ньому було три ліги - Вища (пізніше - УПЛ), Перша і Друга, яка спочатку ділилася на зони за територіальним принципом.

При цьому змагання в еліті проводяться під егідою УПЛ, Перша і Друга ліги об'єднані в ПФЛ, а аматори виступають в ААФУ.

У минулому сезоні в УПЛ брали участь 12 клубів, у Першій лізі - 18, у Другій - 17.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук