Уряд дозволив пошук в реєстрі нерухомості за іменем власника

Кабінет міністрів прийняв постанову про повне відкриття реєстру

ЕкономікаО.Г., 30 вересня 2015138241
Уряд дозволив пошук в реєстрі нерухомості за іменем власника

Кабінет Міністрів України в ході сьогоднішнього засідання прийняв постанову, яка забезпечує відкриття всіх майнових реєстрів і можливість пошуку інформації не тільки по об'єкту, але і за прізвищем, іменем та по-батькові власника.

«6 жовтня ми відкриваємо доступ наших громадян до баз даних, які стосуються нерухомості. Крім того, буде розширено доступ громадян до реєстрів, які оперуються Міністерством юстиції. Українці зможуть отримувати інформацію щодо майна за прізвищем будь-якої особи», - цитує міністра юстиції Павло Петренко прес-служба установи.

За його словами, перш за все дана ініціатива направлена на відкриття даних про власність державних службовців. «Громадяни зможуть дізнатися, яка у держслужбовців є нерухомість. Це хороший антикорупційний контроль. В той же час - це ознака прозорості та відкритості нинішньої влади і того, що ми не боїмося спілкуватися з громадянським суспільством», - наголосив Петренко.

Нагадаємо, що 1 січня цього року було частково відкрито доступ до Держреєстру речових прав на нерухоме майно, однак пошук у ньому можна здійснювати лише за адресою або кадастровим номером земельної ділянки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук