Уряд дозволив спортсменам індивідуальні тренування під час карантину

Йдеться про членів штатних команд національних збірних олімпійських і неолімпійських видів спорту, а також паралімпійців

СпортАнна Журба, 15 квітня8290

Кабінет міністрів дозволив спортсменам проводити індивідуальні тренування під час карантину. Відповідні зміни до постанови про карантинні обмеження міністри внесли під час засідання 15 квітня, аби не переривати тренувальний процес.

Згідно з ними, члени штатних команд національних збірних олімпійських і неолімпійських видів спорту, а також видів спорту для людей з інвалідністю зможуть проводити виключно індивідуальні тренування, включно з бігом, ходою, їздою на велосипеді та рухом на візках для осіб з інвалідністю.

Під час таких тренувань спортсмени мають дотримуватися санітарних і протиепідемічних заходів, а також бути забезпеченими індивідальними засобами захисту, зокрема респіраторами чи захисними масками. Місце проведення таких тренувань в постанові не уточнюється.

Додамо, що в зміненому держбюджеті, який Верховна Рада підтримала 13 квітня, видатки на спорт скоротили понад у два рази. Майже на 800 млн грн скоротили фінансування розвитку фізкультури та спорту вищих досягнень, ще на понад 300 млн урізали бюджет на підготовку та участь у змаганнях, зокрема й через скасування Олімпіади. Найбільше постраждали паралімпійці: з майже 2 млрд грн їм лишили 412 млн.

За словами міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта, тих коштів, які залишилися, має вистачити на підготовку спортсменів та зарплати тренерам. Після карантину ж бюджет міністерства мають переглянути та дофінансувати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук