Уряд ліквідував «Укравтодор»

У середу, 8 липня, уряд прийняв рішення про ліквідацію ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» («Укравтодор»), заявив на нараді з головами обласних, Київської міської державних адміністрацій в Одесі міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

«Сьогодні на засіданні Кабінеті міністрів прийнято рішення про ліквідацію ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». Це фінальна крапочка в процесі прописання дорожньої карти: яким чином ми реформуємо систему Укравтодору, яким чином передамо експлуатаційні можливості на місця, яким чином будемо фінансувати дорожнє будівництво», – сказав Пивоварський, якого цитує Укрінформ.

Міністр також наголосив, що потрібно відходити від практики ямкового ремонту доріг, спрямовуючи ці кошти на капітальний ремонт та відбудову доріг.

«Сьогодні нам видали 1,7 млрд грн, це приблизно 5-7% від того, що треба, аби ямковість вкрити по країні», – сказав Пивоварський.

Урядовець наголосив, що сьогодні в пріоритеті  планування ремонтних робіт на 5-7 років, а одним із найголовніших завдань є ремонт дороги Одеса - Рені.

«Це є транс'європейський коридор, по якому нині неможливо возити продукцію. Неможливо возити товари з порту в порт, тому що дороги фактично немає. Несистемне фінансування призвело до того, що дорога фактично зруйнована», – наголосив Пивоварський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук