Уряд має намір у вересні запустити Офіс із залучення інвестицій

Уряд має намір у вересні запустити Офіс із залучення інвестицій
Підготовку до відкриття Офісу з залучення інвестицій доручили курувати заступниці міністра економічного розвитку Оксані Маркаровій

Кабінет міністрів України має намір з 1 вересня за кошти американського фонду Western NIS Enterprise Fund сформувати штат і запустити роботу Офісу з залучення інвестицій. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду в понеділок, 8 серпня, повідомило «Інтерфакс-Україна».

«Ми запустимо роботу офісу з 1 вересня», - сказав Гройсман.

Керувати підготовкою до початку роботи офісу уряд призначив заступника міністра фінансів Оксану Маркарову.

За словами Гройсмана, завданням офісу буде супровід і полегшення діяльності іноземних інвесторів в Україні, а наявність недержавного фінансування дозволить залучити у його штат професійні кадри.

Гройсман зазначив, що «це не має бути ще одна інституція, яка буде займатися невідомо чим».

«Ми повинні прийти за тими, хто хоче інвестувати і допомогти їм інвестувати. Маємо забезпечити «під ключ» виконання усіх завдань, пов’язаних із бюрократичними процесами і бюрократичними процедурами. І врешті-решт, забезпечити те, щоб кожний бізнес став успішним», – сказав він.

Зазначимо, у вересні 2014 року тодішній Кабінет міністрів ухвалив рішення ліквідувати Держінвестпроект, поклавши його функції на міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Крім того, у травні 2015 року в Україні запрацював офіс бізнес-омбудсмена. Відповідно до законодавства, Рада бізнес-омбудсмена є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Кабінету міністрів. Рада розглядає скарги підприємців щодо вчинення корупційних діянь або інших порушень, звертається із запитами до органів державної влади щодо реалізації рекомендацій Ради, збирає опрацьовує та систематизує інформацію щодо справ, які нею вивчаються у зв’язку з розглядом скарг

Фонд WNISEF був створений в 1994 році з внесеним американським урядом капіталом $ 150 млн. Фонд підтримав створення системи ProZorro для реформи системи державних закупівель в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук