Уряд на 45% зменшив для в’язниць суму відрахувань до держбюджету

Кабінет міністрів знизив з 75% до 30% розмір відрахувань у держбюджет від чистого доходу пенітенціарних установ. Відповідну постанову уряд прийняв на засіданні в п'ятницю, 1 грудня, повідомили «Українські новини».

Таким чином, частина чистого прибутку, яку в держбюджет відраховують установи Державної кримінально-виконавчої служби, визначається в розмірі не менш як 30% за умови спрямування 45% прибутку на капітальний ремонт, модернізацію, придбання необоротних активів і розвиток виробництва. Важливо, що використання цих 45% підлягає аудиту. Ця постанова діятиме до 31 грудня 2018 року.

Відповідно до пояснювальної записки, зараз пенітенціарні установи відраховують у держбюджет 75% доходу. В 2016 році ця сума становила 11 млн гривень, в 2018 році прогнозується 14,9 млн гривень.

Як наголосили у Міністерстві юстиції, якому підпорядковані пенітенціарні заклади, робота ув'язнених на підприємствах ДКВС малорентабельна й некваліфікована. Крім того, 50% виробничих площ підприємств не мають необхідного обладнання, а понад 90% технологічного парку підприємств морально й фізично застаріло.

Мін'юст також зазначив, що близько 25 тис. засуджених наразі не забезпечені роботою через відсутність робочих місць. Там додали, що подібні зміни дозволять в період до 2020 року створити в пенітенціарних установах 1500 робочих місць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук