Уряд надав органам місцевого самоврядування доступ до державного земельного кадастру

ЕкономікаЮлія Поліковська, 24 березня 20162800

Кабінет міністрів України надав доступ до Державного земельного кадастру органам місцевого самоврядування. Про це свідчить постанова №205 від 21 березня 2016 року, опублікована на сайті Кабміну.

«Зроблено крок на шляху до децентралізації в сфері земельних відносин: відтепер органи державної влади, органи місцевого самоврядування отримають доступ до Державного земельного кадастру та матимуть можливість користуватися інформацією Державного земельного кадастру при прийнятті управлінських рішень», – сказано в документі.

Постановою визначено порядок надання безпосереднього доступу до відомостей Держземкадастру посадовцям та фахівцям. Зазначається, що тепер зацікавлені особи можуть самостійно отримувати необхідні відомості про об'єкти держземкадастру, його картографічну основу, відомості про земельні ділянки, їх власників і користувачів.

Крім того, постановою визначено порядок, за яким будуть надаватися витримки і інші документи з держземкадастру у центрах надання адміністративних послуг при органах місцевого самоврядування, що має сприяти децентралізації.

Першою в Україні доступ до Держземкадастру отримає територіальна громада міста Обухова на Київщині. Власне 24 березня її представникам передадуть необхідні ключі, повідомили у Мінрегіонбуді.

Нагадаємо, на початку жовтня 2015 року держава зробила відкритими для кожного українця земельний кадастр та майновий реєстр. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук