Уряд підготував законопроект, який дозволить українцям реструктуризувати валютну іпотеку

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 листопада 20154330
Уряд підготував законопроект, який дозволить українцям реструктуризувати валютну іпотеку

У понеділок, 30 листопада, Кабінет міністрів планує подати законопроект «Про реструктуризацію зобов'язань громадян України за кредитами в іноземній валюті, отриманими на придбання єдиного житла (іпотечні кредити)» до Верховної Ради, повідомив перший заступник міністра фінансів України Ігор Уманський під час години запитань до уряду у Верховній Раді у п’ятницю, 27 листопада.

Як передає УНІАН, заступник міністра нагадав, що законопроект розглянутий і затверджений Кабміном на останньому засіданні.

«Зараз завершується робота щодо його редакційного доопрацювання, і, наскільки я знаю, у понеділок планується направити його для реєстрації», – сказав Уманський.

За його словами, законопроект може стосуватися 38 тисяч українських сімей.

Кабінет міністрів затвердив пакет законопроектів для підтримки громадян і підприємств, які одержали валютні кредити. Законопроекти розроблені Міністерством фінансів спільно з Національним банком і Незалежною асоціацією банків України. У пакеті законопроекти «Про фінансову реструктуризацію» і «Про реструктуризацію зобов'язань громадян України за кредитами в іноземній валюті, одержаними на придбання єдиного житла (іпотечні кредити)». Реструктуризація передбачає списання 25-75% обсягу іпотеки, а стосовно учасників АТО — 80-100%.

За оцінками Мінфіну, в рамках цих законів сім'ї з кредитами (на загальну суму понад 20 млрд грн) зможуть здійснити реструктуризацію валютних іпотечних кредитів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук