Уряд почав передавати місцевій владі право реєструвати бізнес і нерухомість

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 29 лютого 20167090

Кабінет міністрів України передав місцевим органам влади у Хмельницькій, Київській, Волинській, Рівненській та Сумській областях повноваження окремих органів юстиції з державної реєстрації прав на нерухомість та їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Відповідне рішення закріплене розпорядженням уряду від 24 лютого 2016 року і опубліковане на його сайті в понеділок.

Зокрема, цим розпорядженням уряд зупинив надання адміністративних послуг з держреєстрації нерухомості та бізнесу Волочиським, Виньковецьким, Дунаєвецьким, Полонським, Славутським і Ярмолинецьким районними управліннями юстиції у Хмельницькій області. Тепер такі послуги надаватимуть відповідні районні державні адміністрації (РДА) Хмельницької області.

Крім того, функції держреєстрації бізнесу та нерухомості Луцького районного та міського управлінь юстиції у Волинській області передано Луцькій РДА у Волинській області та Луцькій міській раді відповідно.

Водночас функції держреєстрації нерухомості та бізнесу Ірпінського міського управління юстиції Київської області, а також Рівненського та Сумського міських управлінь юстиції передано у відповідні міськради.

Таке рішення прийнято у зв’язку з децентралізацією. відповідно до змін в законодавстві, передбачено поступову передачу місцевим органам влади, органам місцевого самоврядування повноважень у сферах державної реєстрації у міру їх готовності здійснювати зазначені повноваження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук