Уряд пообіцяв сприяння львівським підприємствам в отриманні великих замовлень

Головні новини Львова за 09.06Оксана Лабойко, 9 червня 2015, 16:01 602 0

Сьогодні, 9 червня, з робочим візитом на Львівщину прибув міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус. Зокрема він відвідав корпорацію «Електрон».

«Ми приймаємо в Києві багато законів, але не факт, що вони ефективно працюють на місцях, тому я зараз їжджу регіонами, спілкуюся з бізнесом, щоб почути їхню думку про зміни та пропозиції щодо того, що нам ще треба зробити», – зазначив Айварас Абромавічус.

За словами міністра, на прикладі Львова він побачив, що «в нас є високоякісна продукція машинобудування, яка сьогодні може стати гідним конкурентом іноземних аналогів, але для цього ми маємо максимально прискорити процедуру сертифікації згідно з європейськими стандартами. Контори, які займаються сертифікацією, не отримали європейської акредитації, тому наші виробники не можуть продавати свою продукцію за кордон». Відтак він запевнив, що найближчим часом це питання буде вирішено.

Як зазначили на самому підприємстві «Електрон», окрім вирішення проблеми з європейською сертифікацією, держава також має змінити систему проведення тендерів на державні замовлення.

«Ми маємо досвід участі в електронних тендерах, це коли під час самого тендеру учасник має можливість регулювати ціну своєї пропозиції, бачачи пропозиції конкурентів й оцінюючи свої можливості. В Україні тендерні пропозиції подають у конвертах і дуже часто конкуренти спеціально ставлять занижену ціну і виграють тендер, а потім зривають його виконання», – розповів генеральний директор концерну «Електрон» Юрій Бубес.

Сьогодні підприємство працює на 20% від своїх потужностей, причина цього – відсутність замовлень.

«Ми активно співпрацюємо зі Львовом, виготовили два трамваї, зараз працюємо над електробусом. Ще виготовили два трамваї для Хмельницького. Хоча реально можемо виготовляти 2 тролейбуси в тиждень і до 5 трамваїв в місяць, тобто ми фактично не використовує своїх потужностей», – зазначив начальник виробництва «Електронтранс» Михайло Скольський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук