Уряд попри протести Мінфіну збільшив держзамовлення у ВНЗ

Кабінет міністрів ухвалив постанову про збільшення на 12% державного замовлення у вищих навчальних закладах. Таку постанову було прийнято на засіданні Кабінету міністрів у середу, 6 липня.

Водночас міністр фінансів Олександр Данилюк під час обговорення виступив проти збільшення держзамовлень у вищих навчальних закладах. Таку позицію міністр висловив під час обговорення проекту постанови щодо державного замовлення на підготовку фахівців, науково-педагогічних, наукових та робітничих кадрів, передає «Українська правда».

«У нас збільшується держзамовлення на 12 відсотків, це означає, що в наступному році буде 800 мільйонів гривень впливу на бюджет. Кого ми збільшуємо? Ми збільшуємо на денній формі на 22 тисячі осіб і заочній формі, тобто люди, які працюють, ми за них будемо платити», – сказав міністр.

«У нас фонд стипендій становить 40% усіх видатків, у Європі 10%. Замість того щоб вирішувати проблему, ми просто вливаємо кошти, такого собі ми не можемо дозволити. Чим більше ми навчаємо людей, тим гіршою буде освіта», — обурився Данилюк.

Однак постанову таки було ухвалено, не підтримав її лише міністр фінансів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук