Уряд розблокував фінансування кримськотатарського телеканалу ATR

Кабінет міністрів України своїм рішенням від 6 травня розблокував державне фінансування кримськотатарського телеканалу ATR бізнесмена Ленура Іслямова, який після анексії Криму почав мовити з Києва, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики.

Урядове рішення передбачає виділення каналу 50 млн грн на оплату послуг супутникового зв’язку, оренду телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг з використання та придбання об’єктів авторського права.

Нагадаємо, що кримськотатарський телеканал ATR повідомив про загрозу свого закриття на початку лютого. За інформацією телеканалу, державні гроші, виділені на його роботу, заблокувало казначейство. У зв’язку з відсутністю державного фінансування, телеканал ATR на 90% скоротив виробництво власних програм, а також 45% колективу, випуски новин і припинив прямі ефіри.

Засновниками телеканалу ATR (ТОВ ТК «Атлант СВ») є бізнесмен, координатор «Громадянської блокади Криму» Ленур Іслямов, народний депутат України Рефат Чубаров, а також зареєстровані в АР Крим Мавілє Ісмаілова і Іса Хайбуллаєв. Державне фінансування телеканал отримує з 2016 року. Після блокування держфінансування, телеканал звертався по допомогу до Європейського парламенту та Єврокомісії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук