Уряд схвалив доопрацьований держбюджет-2018 і направив його до ВР

Кабінет міністрів України схвалив доопрацьований з коаліцією проект Державного бюджету на 2018 рік і направив його на ухвалення у другому читанні у Верховну Раду, повідомили у прес-службі уряду.

«Ми плануємо, що проект бюджету на 2018 рік буде розглянутий 7 грудня. Це абсолютно прийнятна дата, коли все підготовлено для прийняття і законів, і самого бюджету. За наступні 3 тижні, до завершення календарного року, міністерства напрацюють усю нормативно-правову базу, щоб системно увійти у 2018 рік», – сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

За словами Гройсмана, за умови ухвалення потрібних законів у 2018 році відбудеться серйозне зростання економіки в Україні.

Зокрема, проект держбюджету-2018 передбачає виділення 4 млрд грн на тваринництво, а також збільшення фінансування Фонду енергоефективності до 1,6 млрд грн.

Крім того, у проекті Держбюджету на 2018 рік передбачена закупівля житла для 1,3 тис. сімей українських військових.

Також на засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що уряд прогнозує зростання доходів зведеного бюджету в 2018 році на 18,6% (або на 181 млрд грн) – до 1 трлн 155 млрд грн. У нинішньому році цей показник затверджений на рівні в 974 млрд грн.

Нагадаємо, перший проект Держбюджету уряд схвалив у вересні. В ньому, зокрема, передбачалося збільшити фінансування правоохоронних органів, а курс гривні щодо долара передбачався на рівні 30,1 грн за долар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук