Уряд спростив процес реєстрації підприємств і будівельних документів

ЕкономікаМаксим Охримчук, 27 березня 20194340

Кабінет міністрів України ухвалив комплексну постанову, яка спрощує процеси реєстрації та зміну статутів для товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Про це 27 березня повідомило Міністерство економічного розвитку та торгівлі в Україні на свій сторінці у Facebook.

У відомстві пояснили, що прийнята постанова спрощує процес приведення статутів існуючих підприємств відповідно до закону «Про товариства з обмеженням відповідальністю», завдяки чому реєстрація складатиме 3 хвилини, а засновники зможуть онлайн обирати тип статуту, який їм підходить.

Зокрема, запроваджується єдиний для бізнесу порядок присвоєння поштових адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомості.

Окрім того, це рішення дозволяє банкам отримувати інформацію з єдиного державного реєстру про осіб, які звертаються для отримання кредитів. У відомстві зазначають, що забезпечення такої можливості знизить вартість кредитування.

У повідомленні відомства також зазначаються, що постанова новий електронний сервіс для реєстрації будівельних документів. Це повинно зменшити особистий контакт підприємця з чиновником.

У міністерстві очікують, що їхня комплексна постанова полегшить ведення бізнесу в Україні, та підвищить її позиції у світовому рейтингу Doing Business.

Нагадаємо, що минулого року Україна посіла 71 місце у рейтингу Doing Business, вона піднялася на 5 позицій та зайняла місце між Грецією та Киргистаном. Doing Business – це щорічний рейтинг від Світового банку, який визначає легкість ведення бізнесу в різних країнах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук